مجله دانش

خلاقیت و نوآوری در دبستان

درباره من

با سلام خدمت همه کسانی که از وبلاگ من دیدن کردند.

 

 

من (سمیه موسوی) کارشناس علوم تربیتی گرایش پیش دبستانی و دبستان، شاغل در مدارس غیرانتفاعی شهرستان شاهین شهر این وبلاگ را جهت ارائه بهتر آموزش دروس به نوآموزان و دانش آموزان عزیز طراحی نموده ام. امیدوارم این وبلاگ کمک هر چند ناچیز به دانش آموزان و خانواده های آنان جهت یادگیری بهتر دروس نماید.

 

رزومه من

 

*********************************

 

 

     نقش مهم دوره کودکی در شکل گیری شخصیت و رفتار در دوره بزرگسالی، آموزش و پرورش دوره ابتدائی را از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار می سازد. تحقیقات فراوانی وجود دارد که یافته های آن حاکی از ارتباط عمیق بین کیفیت آموزش و پرورش دوره ابتدائی با تکوین شخصیت در دوره بزرگسالی می باشد. از این رو کارشناسان و مربیان تعلیم و تربیت توصیه و تاکید زیادی در به کارگیری معلمان ماهر و ورزیده در دوره ابتدائی دارند. تحقق این امر تا حد زیادی تابع چگونگی یادگیری و کیفیت برنامه های آموزش معلمان این دوره می باشد. این برنامه ها  باید به گونه ای باشد که صلاحیتها و تواناییهای لازم را در معلمان جهت شناخت استعدادهای دانش آموزان و رشد آن درحال و آینده فراهم کند.

 

اهمیت و ضرورت:


    تغییرات و تحولات متنوع در ابعاد مختلف، شیوه نوینی از زندگی را برای بشر به همراه آورده است که از جمله آن می توان به تغییر نقش و وظیفه مدارس در آموزش و پرورش کودکان در مقایسه با قبل اشاره داشت. بشر امروز به واسطه قرار گرفتن در مسیر انبوه تغییرات، با مشکلات و تعارضهای جدیدی روبرو است که درک صحیح این موقعیت و برخورد مناسب با آن مستلزم کسب آموزشهای لازم می باشد.

مطالب پیشنهادی

سال تحصیلی جدید با رویکرد جدید

سال تحصیلی جدید با رویکرد جدید

سلام خدمت دوستان و همراهان عزیز

 

من در سال تحصیلی جدید با حضور در کادر اداری دبستان دخترانه متفکران و سمت معاونت پرورشی با رویکردی جدید در خدمت شما عزیزان خواهم بود.

ادامه مطلب

گالری تصاویر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!