مجله دانش

خلاقیت و نوآوری در دبستان

درباره من

با سلام خدمت همه کسانی که از وبلاگ من دیدن کردند.

 

 

من (سمیه موسوی) کارشناس علوم تربیتی گرایش پیش دبستانی و دبستان، شاغل در مدارس غیرانتفاعی شهرستان شاهین شهر این وبلاگ را جهت ارائه بهتر آموزش دروس به نوآموزان و دانش آموزان عزیز طراحی نموده ام. امیدوارم این وبلاگ کمک هر چند ناچیز به دانش آموزان و خانواده های آنان جهت یادگیری بهتر دروس نماید.

 

رزومه من

 

*********************************

 

 

     نقش مهم دوره کودکی در شکل گیری شخصیت و رفتار در دوره بزرگسالی، آموزش و پرورش دوره ابتدائی را از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار می سازد. تحقیقات فراوانی وجود دارد که یافته های آن حاکی از ارتباط عمیق بین کیفیت آموزش و پرورش دوره ابتدائی با تکوین شخصیت در دوره بزرگسالی می باشد. از این رو کارشناسان و مربیان تعلیم و تربیت توصیه و تاکید زیادی در به کارگیری معلمان ماهر و ورزیده در دوره ابتدائی دارند. تحقق این امر تا حد زیادی تابع چگونگی یادگیری و کیفیت برنامه های آموزش معلمان این دوره می باشد. این برنامه ها  باید به گونه ای باشد که صلاحیتها و تواناییهای لازم را در معلمان جهت شناخت استعدادهای دانش آموزان و رشد آن درحال و آینده فراهم کند.

 

اهمیت و ضرورت:


    تغییرات و تحولات متنوع در ابعاد مختلف، شیوه نوینی از زندگی را برای بشر به همراه آورده است که از جمله آن می توان به تغییر نقش و وظیفه مدارس در آموزش و پرورش کودکان در مقایسه با قبل اشاره داشت. بشر امروز به واسطه قرار گرفتن در مسیر انبوه تغییرات، با مشکلات و تعارضهای جدیدی روبرو است که درک صحیح این موقعیت و برخورد مناسب با آن مستلزم کسب آموزشهای لازم می باشد.

مطالب پیشنهادی

کلیپ دانش آموزان دبستان دخترانه متفکران علوی به مناسبت روز کتابخوانی

کلیپ دانش آموزان دبستان دخترانه متفکران علوی به مناسبت روز کتابخوانی

کلیپ اجرا شده توسط دانش آموزان دبستان 

دانش آموزان به مناسبت روز کتابخوانی کلیپی را اجرا کردن که در زیر مشاهده می کنید.

ادامه مطلب
سال تحصیلی جدید با رویکرد جدید

سال تحصیلی جدید با رویکرد جدید

سلام خدمت دوستان و همراهان عزیز

 

من در سال تحصیلی جدید با حضور در کادر اداری دبستان دخترانه متفکران و سمت معاونت پرورشی با رویکردی جدید در خدمت شما عزیزان خواهم بود.

ادامه مطلب

گالری تصاویر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!